Наступний навчальний рік триватиме з 1 вересня до 1 липня

Таке рішення прийняли в Міністерстві освіти і науки
Depo.
16 червня 2016 08:27
ФОТО: depo.ua
Наступний навчальний рік триватиме з 1 вересня до 1 липня
Наступний навчальний рік триватиме з 1 вересня до 1 липня

 У МОН визначили структуру навчального року, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на osvita.ua.

Відтак, структуру навчального року та терміни проведення канікул встановлюватимуть загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою.

При цьому навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності має розпочатись у День знань – 1 вересня і закінчитись не пізніше 1 липня наступного року.

Канікули триватимуть впродовж навчального року не менше 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин, температурний режим тощо).

У межах часу, передбаченого робочим навчальним планом, школами має бути встановлена тривалість навчального тижня на весь навчальний рік. У випадку п'ятиденки - відпрацювання суботами не допускається.

Учнів учні 4, 9 та 11 класів складатимуть державну підсумкову атестацію.

У Міносвіти зазначають, що загальноосвітні навчальні заклади спільно з органами державної влади та органами місцевого самоврядування прийматимуть рішення щодо запровадження карантину, припинення чи продовження навчального процесу з поважних причин, щодо надання учням вихідних для підготовки і проведення ДПА або ЗНО (якщо вони будуть проводитись під час навчального процесу), щодо доцільності проведення навчальної практики та навчальних екскурсій, визначають дати проведення свята "Останній дзвінок" та вручення документів про освіту.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та