ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Настала пора любителів пернатої дичини

На Хмельниччині розпочався сезон полювань
Depo.
12 серпня 2015 15:01
ФОТО: depo.ua
Настала пора любителів пернатої дичини
Настала пора любителів пернатої дичини

8 серпня мисливці Хмельниччини відкрили полювання на пернату дичину, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу міліції ДСНС у Хмельницькій області.

Мисливці зобов'язаний мати під час полювання необхідні документи - такі як: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень права полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання та паспорт на собак, якщо такі є.

Інспекторами-екологами будуть здійснюватись рейдові перевірки мисливських угідь області. Якщо ж мисливці порушують правила полювання - передбачається адміністративна відповідальність, або накладення штрафу на громадян від шести (102 грн) до шістдесяти (1020 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від тридцяти (510 грн) до дев'яноста (1530 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Більше про полювання читайте на Depo.Хмельницький.