Насіров підписав Меморандум про створення у Хмельницькому кінологічного центру

У Хмельницькому відкриють Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації
Depo.
19 липня 2016 10:03
ФОТО: depo.ua
Насіров підписав Меморандум про створення у Хмельницькому кінологічного центру
Насіров підписав Меморандум про створення у Хмельницькому кінологічного центру

Роман Насіров підписав Меморандум про створення Регіонального кінологічного навчального центру ВМО у Хмельницькому, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на kmu.gov.ua.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров зустрівся з Генеральним секретарем Всесвітньої митної організації Куніо Мікурії.

"Відкриття в Україні Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації забезпечить здійснення підготовки службових собак митних органів країн Центральної Європи та країн Чорноморського регіону, які входять до ВМО. Це важлива подія, яка не тільки надасть можливість забезпечити належний рівень підготовки службових собак ДФС, через отримання досвіду та передових методик в галузі кінології, але й підвищить авторитет вітчизняної кінології на міжнародному рівні", - наголосив Роман Насіров.

Керівник фіскального відомства висловив вдячність Всесвітній митній організації та особисто К. Мікурії за підтримку ініціативи ДФС стосовно відкриття Регіонального кінологічного навчального центру в Україні, а також задекларував готовність ДФС до розвитку співробітництва та надання бази Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення для проведення міжнародних тренінгів, у тому числі для митників іноземних країн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та