"Народився в сорочці": Хмельничанин вбив собі в голову два цвяхи і вижив

Медики видалили цвяхи зі скроні та чола, які "сиділи" на глибині до 4,5 см

До Хмельницької обласної клінічної лікарні привезли чоловіка, який мав в голові два цвяхи, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"64-річного пацієнта привезли родичі. У нього в голові, на глибину до 4,5 сантиметрів, були забиті металеві цвяхи. Як згодом з’ясувалося, чоловік самотужки, за допомогою молотка, забив одного цвяха у скроневу частину голови, а другого – у чоло. Медики провели оперативне втручання по видаленню сторонніх предметів і пацієнт залишився живим", - розповів завідувач відділення нейрохірургії Хмельницької обласної клінічної лікарні Василь Мединський.

Лікар каже, що, ймовірно, чоловік завдав собі таку шкоду під час суїцидального ефекту. Окрім цього, за словами медика, чоловік зловживав алкоголем.

"Дивом було те, що цвяхи не пошкодили важливих структур головного мозку. Зазвичай, подібні випадки закінчуються смертю. Наш пацієнт "народився в сорочці". З медичної точки зору, це унікальний випадок, коли людина самостійно завдала собі такі глибокі рани", - каже нейрохірург.

Відомо, що хмельничанин вже йде на поправку і скоро його випишуть з лікарні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький