Нардепи-мажоритарники від Хмельниччини підтримують податкову реформу

Про це свідчить аналіз їхніх голосувань за законопроекти, що мають на меті впровадження реформ у податковій сфері
Depo.
5 жовтня 2016 18:01
ФОТО: depo.ua
Нардепи-мажоритарники від Хмельниччини підтримують податкову реформу
Нардепи-мажоритарники від Хмельниччини підтримують податкову реформу

Народні обранці від Хмельницької області, що пройшли до партламенту по "мажоритарці", підтримують необхідність проведення податкової реформи, передає Depo.Хмельницький з посиланням на ОПОРУ.

Як зазначають у громадянській мережі, про це свідчить аналіз їхніх голосувань за законопроекти, що мають на меті впровадження реформ у податковій сфері.

Максимальну підтримку податкової реформи ("за" у всіх таких голосуваннях) продемонстрували двоє народних депутатів, обраних у мажоритарних округах Хмельницької області.

"Серед депутатів, обраних у мажоритарних округах Хмельниччини, максимально підтримують реформування податкової системи Роман Мацола (ВО № 190) та Володимир Мельниченко (ВО № 193), які натиснули кнопку "за" 13 разів на 13 голосуваннях.

Послідовно голосує за зміни у податковій сфері Сергій Мельник (ВО № 187). Він не брав участі лише у двох голосуваннях з 13.

Так само послідовно висловлює свою підтримку курсу на реформи в оподаткуванні і Андрій Шинькович (ВО № 189). Народний депутат двічі не голосував за цю політику.

Переважно голосує за реформування податкової системи Олександр Герега (ВО № 192). Він сказав "так" у п’яти голосуваннях.

П’ять разів підтримав реформаторські закони в сфері податків і Віктор Бондар (ВО № 191).

Сергій Лабазюк (ВО № 188) за впровадження змін у податковому законодавстві голосував найменшу кількість разів з-поміж хмельницьких мажоритарників – чотири "за", - повідомили в ОПОРІ.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт