Нардеп з Хмельниччини на своєму ж окрузі виграв "дорожній" тендер

На території Розсошанської сільради, яка входить до 188 виборчого округу, де переміг на виборах Сергій Лабазюк, відремонтують дороги на 9 млн грн

Фірма, що близька до нардепа Лабазюка, отримала дорожні підряди на 9 млн грн у його виборчому окрузі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Переможцем у трьох тендерах стало ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56", з яким замовник вже підписав відповідні договори.

До кінця липня Хмельницьке ШБУ-56 має капітально відремонтувати дорожнє покриття на вул. Б.Хмельницького; вул. Центральна; вул. Центральна.

В одному з тендерів могли зекономити 100 тис. грн, але відсіяли учасника зі Старокостянтинова "Строй-Сервіс-999" через відсутність у нього сертифікату атестації лабораторії, а також заповненого проекту договору, як того вимагає тендерна документація.

Натомість Хмельницьке ШБУ-56 вказало, що на дорожні об'єкти використовуватиме орендовану техніку у ПП "Аграрна компанія 2004", яке належить нардепу Сергію Лабазюку.

Довідка НГП. ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56" опосередковано пов'язують з нардепом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

Як писав НГП, у грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ "Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП "Аграрна компанія 2004″. За даними слідства, обидві фірми є пов'язаними та фігурують у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, нещодавно Служба облавтодору за результатами тендеру в 4,6 млн грн віддала на утримання шматку автотраси М-12 ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56".

ПрАТ опосередковано пов'язують з нардепом-мажоритарником від Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

Нагадаємо, у грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ "Хмельницьке ШБУ-56" і ПП "Аграрна компанія 2004". За даними слідства, обидві фірми є пов'язаними та фігурують у кримінальному провадженні.

Службові особи шляхом зловживання своїм службовим становищем. За результатами проведених закупівель службою було укладено договори на виконання робіт із поточного ремонту автомобільних доріг державного значення на загальну суму близько 120 млн грн.

Коли ж правоохоронці прибули для проведення обшуків, власники фірми викликали сорок охоронців для вчинення опору оперативникам СБУ.

Нардеп Сергій Лабазюк, фірми якого є фігурантами справи, завдав оперативнику тяжких ушкоджень, про це заявила речник СБУ.

Потерпілого під час обшуків у Волочиську правоохоронця обстежують медики. Його стан характеризують як середної ступені важкості.

В офісах фірм, що належать нардепу Сергію Лабазюку, тривали цілий день обшуки. Правоохоронців зустріли штовханиною і перешкоджанням.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький