Нардеп вимагає перевірити на Хмельниччині закупівлю медикаментів

СБУ та фінінспекція має перевірити чому в області зовсім не користуються ”PROZORRO”
Depo.
2 червня 2016 18:01
ФОТО: depo.ua
Нардеп вимагає перевірити на Хмельниччині закупівлю медикаментів
Нардеп вимагає перевірити на Хмельниччині закупівлю медикаментів

Голова Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець вимагає від СБУ і Держфінінспекції перевірити закупівлю медикаментів в Хмельницькій області, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт БПП "Солідарність".

“На початку цього року Президент підписав закон про передачу 4 млрд. грн, які були на рахунках МОЗ, для розподілу і закупівель медикаментів міжнародними організаціями. Наголошую, МОЗ було передано лише половину цих коштів. Крім того, були виділені 44 млрд. грн., як субвенція, на регіони. І тут виникли проблеми. Адже системою ” PROZORRO” для проведення тендерів скористалася дуже мала кількість регіонів. Так, Хмельницька область не провела жодного тендеру через “PROZORRO” , – зауважила голова комітету.

За словами Богомолець, економія на закупівлях медичного обладнання через систему становила 16%, на продуктах харчування – 21%, на продуктах сільськогосподарського призначення – 26%, на друкованій і супутній продукції – 40%.

“Ми проаналізували, яким чином розпорядилися коштами регіони. У нас виникло багато запитань, тому ми звертаємося до Державної фінансової інспекції і до СБУ , аби вони перевірили усі закупівлі , які були проведені регіонами”, – заявила нардеп.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та