Нардеп від Хмельниччини Віктор Бондар найгірше працює в комітеті ВР

Більшість нардепів-мажоритарників лише зрідка пропускають засідання профільних комітетів

Нардеп від Хмельниччини Віктор Бондар на…

Участь у роботі профільних комітетів ВР народних обранців проаналізувала ГМ ОПОРА, повідомляє Depo.Хмельницький.

Нардепи від Хмельниччини в своїй більшості відвідують засідання, однак є й такі, що нехтують робою в комітетах.

Віктор Бондар, який належить до Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, у лютому-травні цього року жодного разу не взяв участі у засіданні профільного комітету.

Натомість Олександр Герега, член Комітету з питань податкової та митної політики, відвідав усі 6 засідань, що відбувалися впродовж зазначеного часу.

Не менш відповідальним у контексті участі у засіданнях комітету був народний депутат Сергій Лабазюк, що входить до Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Він побував на усіх (8) засіданнях у лютому-травні.

Роман Мацола, який є членом Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, взяв участь у 8 з 10 засідань профільного комітету.

Сергій Мельник, заступник голови Комітету з питань бюджету, пропустив лише одне засідання цього комітету (всього їх відбулося 12).

Народний депутат Володимир Мельниченко, який входить до складу Комітету з питань правової політики та правосуддя, теж був відсутній лише на одному засіданні свого комітету. Загалом відбулося 6 засідань.

Андрій Шинькович, заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, протягом лютого-травня не зареєструвався на 3 із 9 засідань профільного комітету.

Одним із важливих напрямків діяльності кожного народного депутата, визначених Законом України «Про статус народного депутата», є робота у комітетах Верховної Ради. Саме в комітетах, що виконують насамперед законопроектну функцію, відбувається розробка проектів законів, інших актів Верховної Ради України; попередній розгляд та підготовка висновків і пропозицій щодо законопроектів, внесених суб'єктами законодавчої ініціативи на розгляд Верховної Ради України; доопрацювання за дорученням Верховної Ради України окремих законопроектів за наслідками розгляду їх у першому та наступних читаннях; попередній розгляд та підготовка висновків і пропозицій щодо проектів загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального, національно-культурного розвитку, охорони довкілля тощо.

Без якісного виконання перелічених завдань неможлива ефективна законотворчість у сесійній залі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme