Надзвичайники Хмельниччини здали близько 13 літрів донорської крові

З нагоди Всесвітнього дня донора крові 30 рятувальників – фахівців різних підрозділів Головного управління ДСНС у Хмельницькій області долучилися до здачі крові

Про це розповідають в прес-службі ДСНС області, передає Depo.Хмельницький.

Сьогодні, 14 червня, з нагоди Всесвітнього дня донора крові 30 рятувальників – фахівців різних підрозділів Головного управління ДСНС у Хмельницькій області першими прибули на площу біля кінотеатру ім. Шевченка, що у середмісті Хмельницького. Саме там на них чекав спеціальний доноромобіль, обладнаний приладами для збору крові.

ДСНСівці-донори здали по 440 мл рятівної крові, а загалом це понад 13 літрів. Своїм прикладом рятувальники закликали хмельничан долучитись до такої гідної справи – поділитись своєю кров’ю з тими, хто цього вкрай потребує. Як виявилось згодом, відгукнулось чимало охочих, котрі вирішили доєднатись до доброчинної акції і разом із працівниками Служби порятунку стати донорами, здавши кров, яка може врятувати не одне життя.

У подібних благочинних акціях вогнеборці беруть участь вже не вперше, адже готовність прийти на допомогу у будь-який момент – головне кредо бійців ДСНС.

Нагадаємо, до Дня донора долучилися пенітенціарники Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький