Національній академії аграрних наук України повернуть понад 1500 га сільгоспземель на Хмельниччині

Суд повернув земельну ділянку вартістю понад 51 мільйон гривень законному власнику

Depo.
21 березня 2017 14:21
ФОТО: depo.ua

За втручання прокуратури Хмельницької області підприємству Національної академії аграрних наук України повернули понад 1500 га сільгоспземель вартістю більше 51 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Господарський суд розглянув позовну заяву про визнання недійсним договору виробництва сільськогосподарської продукції, який укладений у квітні 2014 року між одним із державних сільгосппідприємств, що є в підпорядкуванні Національної академії аграрних наук України, та товариством з обмеженою відповідальністю.

Відповідно до умов зазначеного договору, державне підприємство передало приватному агровиробнику в користування понад 1500 гектарів землі.

Плата за землю, передбачена цим правочином, була нижчою, ніж законодавчо встановлена. Відтак, держава недоотримала значні кошти за її використання.

А землі, що призначені для проведення наукових досліджень з метою розвитку аграрного сектору держави, фактично використовувались суб'єктами господарювання з метою отримання прибутку, а тому під виглядом спірної угоди насправді приховано оренду землі.

Позовні вимоги прокуратури задоволені, а рішення суду виконано у повному обсязі - земельна ділянка вартістю понад 51 мільйон гривень повернулася законному власнику.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері