ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На зміцнення обороноздатності України подоляни віддали понад 170 млн.грн

Військовий збір на Хмельниччині вилився у конкретний девіз: "Якщо хочеш отримати мир - сплачуй військовий збір!"
Depo.
8 вересня 2015 18:46
ФОТО: depo.ua
На зміцнення обороноздатності України подоляни віддали понад 170 млн.грн
На зміцнення обороноздатності України подоляни віддали понад 170 млн.грн

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу ДФС, з початку року платники податків Хмельниччини сплатили до державного бюджету 117,4 мільйона гривень військового збору.

Лише за серпень 2015 року на потреби Українського війська надійшло 16,1 мільйона гривень цього платежу.

Загалом з часу запровадження цього податку, з серпня 2014 року, подоляни зі свої доходів спрямували на зміцнення національної безпеки країни 170,3 мільйона гривень.

Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування.
З 11 червня 2015 року набрав чинності Закон України, яким скасовується військовий збір на операції фізичних осіб з валютними цінностями, в тому числі на конвертацію валютних переказів, валютно-обмінні операції та операції з банківськими металами.

Також з 9 липня 2015 року набрав, який передбачає, що тимчасово, на період проведення АТО, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення осіб на період їх безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Фахівці регіонального представництва фіскальної служби зазначають, що на Хмельниччині надходження цього платежу мають стабільну тенденцію нарахування та надходження.

Про податки та доходи читайте більше на Depo.Хмельницький.