На збереження природи бізнес Хмельниччини перерахував 17 мільйонів гривень

До бюджетів усіх рівнів надійшов екоподаток
Depo.
1 листопада 2016 16:23
ФОТО: depo.ua
На збереження природи бізнес Хмельниччини перерахував 17 мільйонів гривень
На збереження природи бізнес Хмельниччини перерахував 17 мільйонів гривень

На збереження флори і фауни бізнес-спільнота Хмельниччини спрямувала 17 мільйонів гривень екологічного податку, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

За розподілом коштів із загальної суми надходжень на охорону довкілля до місцевих бюджетів надійшло  13,4 мільйона гривень, до державного бюджету – 3,3.

"У територіальних органах фіскальної служби краю зареєстровано понад 2 тисячі юридичних та фізичних осіб платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо. Більшість із них сумлінно сплачують екоподаток, переважна частина якого розподіляється саме до бюджетів громад," - каже керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Насьогодні екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів. 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт