UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Крок до тепла: Шепетівська мерія відстояла в апеляційному суді свої тепломережі

Господарський суд зобов’язав товариство "Шепетівка Енергоінвест" повернути майно у комунальну власність

Крок до тепла: Шепетівська мерія відстоя…

Напередодні, на судовому засіданні у Північно-західному апеляційному господарському суді у Рівному, прийнято постанову залишити скаргу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" без задоволення, а рішення Хмельницького господарського суду без змін, про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Шепетівської міської ради.

За рішенням суду, ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" має усунути перешкоди у володінні, користуванні та розпорядженні цілісним майновим комплексом "Шепетівське підприємство теплових мереж"  шляхом його звільнення.

Ще у лютому Верховний суд України підтвердив законність рішення сесії Шепетівської міської "Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна.

Та коли ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" відмовилось передавати майно в добровільному порядку, Шепетівська міська рада звернулася до Господарського суду Хмельницької області з позовом про усунення перешкод в користуванні майном. У травні суд розглянув справу та прийняв рішення – усунути перешкоди у володінні, користуванні та розпорядженні цілісним майновим комплексом "Шепетівське підприємство теплових мереж", шляхом його звільнення.

ТОВ "Шепетівка Енергоінвест"  звернулося до Північно-західного апеляційного господарського суду з скаргою, в якій попросило скасувати рішення Господарського суду Хмельницької області. У липні Північно-західний апеляційнй господарський суд відкрив апеляційне провадження за скаргою ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", а призначене судове засідання відбулося напередодні.

У короткий срок справа з Північно-західного апеляційного господарського суду має бути повернута до Господарського суду Хмельницької області, де суддя 1 інстанції має видати судовий наказ на виконання рішення Північно-західного апеляційного господарського суду.

І лише після цього до роботи мають приступити судові виконавці.Шепетівська міська рада будь-які дії щодо цілісного майнового комплексу "Шепетівське підприємство теплових мереж"  має право вчиняти лише після того, як судові  виконавці передадуть їй майно.

Нагадаємо, що раніше Господарським судом Хмельницької області був виданий наказ про примусове стягнення з ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на користь Шепетівської міської ради 560 506 гривень заборгованості.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook