На західному під'їзді до Хмельницького тривають ремонтні роботи (ФОТО)

Шляховики будують транспортну розв'язки типу "Кільце" 

Підрядне підприємство ТзОВ "СТЛ+М" продовжує реконструкцію автомобільної дороги М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка на ділянці - Західний під'їзд до Хмельницького, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як інформують в прес-службі САД, на під'їзді до міста цими днями триває укладання нижнього шару асфальтобетонного покриття на новозбудованих смугах руху. На 252 км, де передбачено будівництво транспортної розв'язки типу "Кільце" облаштовують земляного полотна.

"До кінця поточного місяця підрядник зобов'язується завершити заплановані на цей рік роботи, на влаштоване покриття нанести тимчасову розмітку, аби забезпечити комфортні та безпечні умови проїзду автотранспорту в осінньо-зимовий період. А вже наступного року заплановано повністю завершити ремонтні роботи," - каже начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк, проінспектувавши хід виконання робіт на обєкті.

В результаті будівництва ще двох смуг руху на ділянці, протяжністю майже кілометр, проїзна частина стане вдвічі ширшою і становитиме 15 м. Розділювальна смуга, шириною 3 м, влаштовуватиметься в асфальтобетонному покритті, на ній буде встановлять освітлення та бар'єрне огородження.

Нагадаємо, на реконструкцію цьогоріч передбачено витратити 50 млн гривень. Загальна ж вартість об'єкту складає 109 992 024 гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький