На центри з робітничих професій уряд України виділив 50 млн гривень

На базі профтех закладів у різних регіонах країни будуть створені 25 навчально-практичних центрів із робітничих професій
Depo.
22 жовтня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
На центри з робітничих професій уряд України виділив 50 млн гривень
На центри з робітничих професій уряд України виділив 50 млн гривень

Навчально-практичні центри  створять для таких професій, як "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування" та "Швачка. Кравець. Закрійник", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Освіту".

На створення кожного із дев'яти навчально-практичних центрів із професії "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування" буде надано 630 тис. грн. Шість навчально-практичних центрів із цієї спеціальності вже створені за підтримки українсько-швейцарського проекту державно-приватного партнерства.

Кожне із професійно-технічних училищ, при якому діятиме навчальний центр із професії "Швачка. Кравець. Закрійник", отримає 330 тис. грн.

На два центри із професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", що будуть функціонувати в Херсонській і Дніпропетровській областях, виділять 38 млн гривень.

Виділені кошти підуть на закупівлю сучасного обладнання для майстерень навчальних центрів, орієнтовний перелік якого підготував департамент професійної освіти МОН спільно з Мінагрополітики, представниками роботодавців та ПТНЗ.
Професійно-технічні навчальні заклади, на навчально-практичні центри, обиралися на основі пропозицій департаментів освіти і науки облдержадміністрацій.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

 Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та