UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На три роки відсторонили від участі в торгах дві шепетівські фірми за порушення

Дві фірми з Шепетівки сплатять 136 тис. грн штрафу та три роки будуть відсторонні від учатсі у торгах

На три роки відсторонили від участі в то…

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМКУ України оштрафувало ТОВ "Чи100" (с.Судилків, Шепетівський район) та ПП "Енерготранс-2015" (м. Шепетівка) загалом на 136 тисяч грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів, передає Depo.Хмельницький за інформацією АМКУ.

Відділення встановило, що ці суб’єкти господарювання у 2017 році узгодили дії під час проведення Квартирно-експлуатаційним відділом м. Хмельницький процедури відкритих торгів із закупівлі пари, гарячої води та пов’язаної продукції. Переможцем торгів було визнано ПП "Енерготранс-2015" із ціновою пропозицією 1 559 280 гривень.

Обидва підприємства в один день завантажили ідентично оформлені документи з одного і того ж авторизованого електронного майданчика, з використанням однієї IP-адреси. Упродовж трьох етапів електронного аукціону вони не змінювали свої цінові пропозиції, були пов’язані через інше товариство та мали спільних працівників. На момент проведення торгів ТОВ "Чи 100" не мало технологічного обладнання, яке б використовувало у разі виграшу, а лише планувало його орендувати. Пропозиція ТОВ "Чи100" не відповідала тендерній документації, і у разі перемоги була б відхилена замовником торгів. Товариство не брало участь в аукціоні.

Наведене свідчить, що ТОВ "Чи100" не було зацікавлене у виграші в торгах, а подало тендерні пропозиції прикриття для забезпечення перемоги ПП "Енерготранс-2015". Відповідно до чинного законодавства ПП "Енерготранс-2015" та ТОВ "Чи 100" не братимуть участь у державних закупівлях три роки.

Нагадаємо, антимонопольники покарали дві хмельницькі фірми, що змовилися на торгах три роки тому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"