На Тернопільщині судять групу шахраїв, яка наживалася на пенсіонерах

Зловмисники дурили пенсіонерів у шести областях за схемою "ваш син у поліції". Загалом отримавши майже півтора мільйони гривень

Троє учасників організованої групи, від шахрайства яких потерпіли 13 пенсіонерів, постануть перед судом, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби прокуратури області.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 учасників організованої групи, які на території Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Черкаської, Миколаївської та Волинської областей заволоділи коштами пенсіонерів за схемою: "ваш син у поліції".

Члени групи телефонували на стаціонарні номери мешканців обласних центрів, представляючись родичами або правоохоронцями, і повідомляли, що їхні онуки чи діти потрапили в біду і будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, але цього можна уникнути за певну суму коштів. Після того, як пенсіонери погоджувалися заплатити, до них додому приїжджав член групи, який називав себе працівником поліції і забирав гроші.

Впродовж серпня-жовтня 2018 року таким способом учасники групи обдурили 13 осіб віком від 50 до 87 років. Загальна сума збитків, завданих потерпілим, перевищує млн 300 тис грн.

Санкція статті інкримінованого злочину передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький