На Тернопільщині піймали злочинця, що перебував у розшуку

Зловмиснику присудили 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна

Затримано засудженого, що ухилявся від відбуття покарання та 2 роки перебував у розшуку, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облпрокуратури.

"8 червня 2019 року затримано засудженого вироком Тернопільського міськрайонного суду за ч.2 ст.307 КК України до 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. З грудня 2016 року – часу вступу вироку суду в законну силу, засуджений ухилявся від відбування покарання, пов’язаного із реальним позбавленням волі, у зв’язку із чим у 2017 році його оголосили в розшук, розповідають правоохоронці.

Після встановлення місцезнаходження чоловіка та затримання, його поміщено в ІТТ № 3 м. Теребовля для подальшого етапування до місця відбування покарання.

Завдяки дієвому контролю та налагодженій співпраці з прокуратурою упродовж поточного року територіальними органами поліції області забезпечено виконання 5 вироків суду, постановлених у минулих роках. Зі звернутих судами упродовж 2019 року до виконання 22 вироків, органами поліції виконано 21 вирок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький