UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Тернопільщині оголошено план "Перехват"

Грабіжники в масках викрали чималу суму грошей, ще й погрожували розправою

На Тернопільщині оголошено план "Перехва…

В області розшукують трьох грабіжників, які погрожуючи розправою, викрали сумку з грошима та документами, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на відділ комунікації поліції області. Сума грошей, якою заволоділи злочинці оцінюється, як в особливо великих розмірах.

За словами потерпілого, після грабежу невідомі в масках, яким на вигляд було по 20-25 років, сіли в автомобіль Opel з польською реєстрацією та поїхали геть.

Правоохоронці ввели тплан "Перехват". По тривозі піднятий весь особовий склад поліції. Оперативники встановлюють місце перебування підозрюваних у пограбуванні.

Нагадаємо, що у минулому місяці на Тернопільщині, через пограбування невідомими в масках ювелірної крамниці було введено план "Сирена".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme