UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Тернопільщині аудитори виявили неефективне виконання місцевих бюджетів

Тернопільські аудитори на території Заліщицького району виявили неефективне управління комунальними ресурсами

На Тернопільщині аудитори виявили неефек…

Про це повідомляє пресслужба управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, передає Depo.Тернопіль.

Як зазначено, ревізори провели державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів на території Заліщицького району за період з 01.01.2016 по 30.06.2019. За результатами аудиту неефективне використання коштів становить  чотири мільйони гривень, орієнтовний обсяг щорічних резервів наповнення місцевих бюджетів – понад 3,2 млн грн.

Через відсутність належної координації в діях органів, уповноважених приймати рішення щодо використання земельних ділянок, контролювати надходження орендної плати, цільове використання земель тощо бюджети Заліщицького району за досліджуваний період розрахунково втратили 788,5 тис. грн доходів. Активізація роботи щодо наповнення дохідної частини місцевих бюджетів земельними платежами дасть змогу забезпечити збільшення надходжень на суму не менше 3,2 млн грн.

Також понад 832 тис. грн місцеві бюджети недоотримали через невикористання повною мірою можливостей щодо спонукання замовників будівництва до участі у створенні і розвитку соціальної інфраструктури населених пунктів та непроведення претензійно-позовної роботи щодо повного та своєчасного надходження плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Заліщицького району.

Окрім цього, прийняття окремими сільськими радами неефективних управлінських рішень щодо здійснення виплат необов’язкового характеру за відсутності достатнього власного фінансового ресурсу та Заліщицькою районною радою щодо фінансування заходів районних програм, виконавцями яких були установи, що фінансуються з державного бюджету, спричинило непродуктивні витрати районного бюджету на суму майже 304 тис. грн.

Упущені вигоди виявлено у системі управління видатками. Через несвоєчасне прийняття управлінських рішень щодо освоєння коштів субвенції з державного бюджету не проведено капітального ремонту місцевих доріг, а до державного бюджету повернуто два млн грн.

Нагадаємо, ревізори Тернопільщини торік виявили втрат більш як на 50 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"