На Тернопільщині анулювали 66 ліцензій на торгівлю алкоголем

Порушники сплатили більше півмільйона гривень штрафів

Про це інформують в прес-службі ДФС області, передає Depo.Тернопіль.

Впродовж першого кварталу цього року фіскали провели 37 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. До порушників застосували фінансові санкції на суму 546,3 тис. гривень.

"Встановили 42 порушення норм Закону, виявлено 20 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін. Крім того - 7 фактів роздрібної торгівлі тютюновими виробами поштучно. Мали місце 4 випадки продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років, - каже начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. - Фахівці фіскальної служби встановили також такі порушення, як роздрібна торгівля алкогольним напоями та тютюновими виробами без марок акцизного податку, без ліцензії тощо."

Впродовж січня-березня цього року анулювали 66 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Ще 86 ліцензій скасували на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробними, з них 4 - за продаж тютюнових виробів неповнолітнім. 

"Хотів би зазначити, що дана робота ведеться у співпраці з головами об’єднаних територіальних громад та керівниками райдержадміністрацій,"- константував Ігор Комендат. - Загалом на даний час підприємці області використовують 4490 ліцензій на реалізацію алкоголю та тютюну."

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький