На Теофіпольщині шукають самогонників

До кінця жовтня на Теофіпольщині триває операція "Фальсіфікат"
Depo.
27 жовтня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
На Теофіпольщині шукають самогонників
На Теофіпольщині шукають самогонників

З 17 по 31 жовтня 2016 року на території області проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Фальсифікат",  повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у Фейсбук Теофіпольського  відділу поліції ГУНП.

На Теофіпольщині шукають самогонників - фото 1

Працівники поліції вже  виявили п'ять фактів продажу сурогатного алкоголю та самогону, які караються накладенням штрафу від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На Теофіпольщині шукають самогонників - фото 2

"10 порушень за виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення - тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення -  штраф від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - йдеться у повідомленні поліції.

За торгівлю спиртним без ліцензії - штраф від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Після закінчення оперативно-профілактичного відпрацювання працівниками поліції і в подальшому будуть проводитись заходи з метою виявлення та документування місць виготовлення та продажу самогону жителями району. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та