На світовій першості в Італії розігрували ліцензії на Олімпіаду

Хмельничанин Павло Алтухов здобув право наступного року захищати честь України на Олімпіаді-2016

На світовій першості в Італії розігрувал…

У Мілані триває чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є".

В Італії розігрували не лише нагороди серед дорослих, а й ліцензії на Олімпіаду, яка наступного року відбудеться в Ріо-де-Жанейро.

Серед хмельничан, які беруть участь у чемпіонаті світу, сьогодні на старт вийшли двоє спортсменів. Дмитро Янчук у каное-двійці разом із львів'янином Тарасом Міщуком у фінальному запливі на 500 метрів (не олімпійська дистанція) перетнули фінішну пряму третіми, ставши бронзовими призерами чемпіонату світу.

А ось на каное-одиночці в фіналі на дистанції 1000 метрів розігрували на лише світові нагороди, а й ліцензію на майбутні олімпійські ігри. Саме на цій дистанції змагався 19-річний хмельничанин Павло Алтухов. Наш спортсмен видав доволі потужний фініш і зміг здобути ліцензію до Ріо-де-Жанейро! Павло Алтухов став першим спортсменом із Хмельниччини, який має право наступного року захищати честь України на Олімпіаді-2016!

Більше про спортивні досягнення читайте на Depo.Хмельницький.