На Староушиччині діти рятують лебедів

 У період сильних морозів допомога виявилась вкрай необхідною для зимуючих лебедів 

Depo.
17 лютого 2017 17:38
ФОТО: depo.ua

Староушицькі юннати і школярі рятують зимуючих лебедів, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХОДА.

Лебеді залишаються традиційно зимувати у водно-болотному угідді "Бакотська затока" Національного природного парку "Подільські Товтри".

У цей час дбають про пернатих красенів вихованці гуртка юних екологів Хмельницького ОЕНЦУМ, що діє на базі Староушицької спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів. Разом зі своїм керівником - вчителем біології Мариною Юрченко вони постійно долучаються до цієї справи у скрутний для птахів час.

Діти підгодовують лебедів-шипунів, які тут зимують, а також мають змогу помилуватись білокрилими красенями, погладити пернате тіло, пофотографуватись з ними на добру згадку.

Юннати не пропускають час, коли ополонки водойми взимку замерзають, а їжею в потрібній кількості забезпечити себе самостійно лебеді вже не можуть.

В зимовий період лебеді-шипуни концентруються на незамерзаючих водних ділянках території затоки. Коли настають особливо сильні морози, птахи збиваються в зграї з великою чисельністю, і такі водойми уже не можуть їх прогодувати. В цей час вони гостро потребують допомоги від людей.

Звичайно місцеві школярі-природолюби не дадуть пропасти цим крилатим красеням, забезпечуючи їм постійну підгодівлю.

Але, все ж таки лебеді-шипуни, що мешкають на водному плесі Бакотської затоки, потребують захисту всієї громади.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері