На Старосинявщині можуть позбавити батьківських прав матір, що занедбала дитину і житло (ФОТО)

Правоохоронці разом із службою у справах дітей побачили жахливу картину, коли завітали з перевіркою в одну неблагополучну родину у Старосинявському районі

Права дитини, що проживає в одній з неблагополучних родин Старосинявщини, злісно порушуються, передає Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію Старосинявського відділення поліції.

Днями інспектор ювенальної превенції разом із дільничним офіцером поліції та працівниками служби у справах дітей Старосинявської РДА здійснили обстеження умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, що проживають в селі Буглаї Старосинявського району.

Під час перевірки встановлено факт неналежного виконання батьківських обов'язків матір'ю відносно малолітньої дитини, на підставі чого складено адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Картина, що відкрилася перевіряльникам, була жахливою. Будинок радше нагадував хлів, повсюди були бруд і безлад.

Матері дитини винесли офіційне попередження щодо неприпустимості порушення права дитини на належний догляд і умови проживання, та ознайомили зі змістом ст.164 Сімейного Кодексу України "Підстави позбавлення батьківських прав".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція