На Старокостянтинівщині чоловік шахрайським шляхом заволодів землею

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт за фактом шахрайського заволодіння земельною ділянкою

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратура.

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено випадок зловживання громадянином своїм конституційним правом.

Встановлено, що мешканець Старокостянтинівського району, приховуючи факт одержання землі в межах норм безоплатної приватизації, повторно безоплатно набув у власність для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку площею 2 га, розташовану за межами населених пунктів Пашковецької сільської ради Старокостянтинівського району.

За фактом шахрайського заволодіння ділянкою вартістю близько 74 тис. грн місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження, за результатами розслідування якого до суду направлено обвинувальний акт за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом обману).

Окрім того, з метою захисту інтересів держави, до суду заявлено позов про визнання наказу Головного управління Держгеокадастру в області, яким затверджено проект землеустрою та ділянку надано у власність, недійсним та повернення спірної ділянки у власність держави.

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратри Мирослав Попадюк, рішенням Старокостянтинівського районного суду позов прокуратури задоволений та незаконно приватизовану земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 2 га повернуто у державну власність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький