На соціальне страхування роботодавці Хмельниччини сплатили майже мільярд гривень

Це склало 102 відсотки до планованого
Depo.
15 червня 2016 14:41
ФОТО: depo.ua
На соціальне страхування роботодавці Хмельниччини сплатили майже мільярд гривень
На соціальне страхування роботодавці Хмельниччини сплатили майже мільярд гривень

З початку 2016 року сплата роботодавцями краю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала 999,9 мільйона гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як зазначають провідні фахівці Державної фіскальної служби Хмельниччини, у порівнянні з відповідним періодом 2015 року, цьогорічна сума ЄСВ менша на 533,8 мільйона гривень. Темп росту становить 65,2%.

Пояснюєть це двома причинами. Передусім, зниженням ставки нарахування сплати єдиного соціального внеску із 41% до 22% для всіх платників та скасуванням відрахування ЄСВ для робітників, яке складало 3,6%. А по-друге - збільшення надходжень з ЄСВ за рахунок виходу представників бізнесу з тіньової виплати заробітної плати відбувається не адекватно до реалізованих законодавчих новацій.

"Сьогодні на Хмельниччині діє ефективний алгоритм захисту інтересів людей праці, до якого залучено органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. В його активі – погашення заборгованості із виплати заробітної плати, збільшення розмірів заробітної плати працюючим, оскільки зекономлені на зменшенні ставки ЄСВ кошти роботодавці можуть спрямувати на підвищення рівня соціального захисту робітників, а також легалізація трудової зайнятості, - резюмує керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк. - Важливо, що сам процес бюджетної децентралізацію передусім передбачає дітінізацію прихованого від оподаткування сегменту економіки."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та