ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На "соціалку" роботодавці Хмельниччини спрямували майже 400 мільйонів гривень

Прогнозовані показники перевищили на 2,2 мільйона
Depo.
14 березня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua
На "соціалку" роботодавці Хмельниччини спрямували майже 400 мільйонів гривень
На "соціалку" роботодавці Хмельниччини спрямували майже 400 мільйонів гривень

З початку року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в області склали 391,5 мільйона гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС Хмельниччини.

У фіскальній службі області пояснюють приріст, насамперед, тим, що набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році", який вніс кардинальні зміни в адміністрування ЄСВ, суттєво зменшивши навантаження на фонд зарплат.

Для роботодавців знижено середню ставку нарахованого до сплати єдиного соціального внеску із 41 відсотка до 22 відсотків для всіх платників.

Окрім того, скасовано відрахування ЄСВ для робітників, яке складало 3,6 відсотка.

"Зекономлені внаслідок такої новації кошти роботодавці можуть спрямувати на підвищення зарплат найманим працівникам, а у бюджет, у якості часткової компенсації за втрачене ЄСВ, надійде податок на доходи фізичних осіб. Адже послаблення податкового навантаження на фонд оплати праці покликано, передусім, стимулювати роботодавця та спонукати до реального виведення заробітних плат із "тіні", що позитивно позначитися соціальній захищеності працюючих," - підкреслив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та