ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На "соціалку" подоляни сплатили більше двох з половиною мільярдів гривень

В області чітко функціонує система сплати "соціалки" і відповідальність бізнесу регіону та його налаштованість на економічний патріотизм
Depo.
8 вересня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua
На "соціалку" подоляни сплатили більше двох з половиною мільярдів гривень
На "соціалку" подоляни сплатили більше двох з половиною мільярдів гривень

З початку року страхувальники сплатили 2 мільярд 563 мільйони єдиного внеску на загальнообов'язкове державне страхування. Це на 216 мільйонів більше ніж торік, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі місцевої ДФС.

Цей платіж автоматично розподіляється за видами страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням - на рахунки фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

У випадку несплати чи несвоєчасної сплати єдиного соціального внеску до боржників застосовується штраф у розмірі 20 відсотків не сплаченої своєчасно суми.

Законодавчі зміни у правилах використання зниженої ставки єдиного внеску створили можливість через підвищення рівня заробітної плати залучити платників до пільгового режиму оподаткування єдиним соціальним внеском.

За даними ДФС роботодавці цим активно користуються. Суть даних новацій полягає у тому, що запроваджено нові критерії застосування понижуючого коефіцієнта єдиного соціального внеску від 0,4 до 0,99.

"Очевидно, що працедавці нашого краю отримали прийнятні умови для підвищення рівня оплати праці завдяки застосуванню понижуючого коефіцієнта. Наразі фахівці фіскальної служби у співпраці з органами виконавчої влади та громадськістю активно працюють над розв'язанням проблеми тіньової зайнятості населення та питаннями легалізації праці найманих працівників", - каже керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар'ян Зеленецький.

Про податки, пенсії та інші соціальні платежі читайте на Depo.Хмельницький.