ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Шепетівщині шукають 15 мільйонів на медицину

Щоб забазпечити галузь охорони здоров'я в районі, її збираються оптимізувати
Depo.
24 лютого 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
На Шепетівщині шукають 15 мільйонів на медицину
На Шепетівщині шукають 15 мільйонів на медицину

На засіданні медичної ради Шепетівської ЦРЛ шукають можливостей для фінансування галузі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт РДА.

Цьогоріч завдвнь назбиралося більш ніж достатньо, притому що медична сфера вже потерпає від недофінансування. Бюджет районної ради сьогодні фінансує центральну районну лікарню, Грицівську райлікарню, ЦПМСД, а це 15 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, 26 ФАПів, 17 МПТБ, та КЗ "Вузлова лікарня станції Шепетівка". Дефіцит коштів по галузі цього року становить близько 15 млн. грн. Як вихід - поступова оптимізація медичних закладів.

Окрім того, потребує покращення матеріально-технічна база лікувально-профілактичних закладів Шепетівського району: придбання апарату УЗД експертного класу для пологового відділення, оновлення устаткування хірургічної служби, придбання обладнання для кардіологічної служби, спорудження локальних очисних споруд в Шепетівській ЦРЛ, розширення кардіологічного відділення, за рахунок збільшення кількості ліжок та організації палати інтенсивної терапії для хворих з гострою кардіологічною патологією, придбання спеціального реанімаційного автомобіля для транспортування важкохворих у заклади третього рівня.

А ще необхідно зробити ремонти в боксах інфекційного відділення і ремонт у палатах хірургічного відділення для роз'єднання "чистої" та "гнійної" хірургій. Збираються і завершити будівництво на території Шепетівської ЦРЛ корпусу "Охматдит" для розміщення акушерсько-гінекологічного та дитячого відділень, дитячої та жіночої консультацій. шукають шляхи вирішення цієї проблеми. Як вихід - поступова оптимізація медичних закладів.

Шепетівська центральна районна лікарня в перспективі планується як лікарня інтенсивного лікування ІІІ рівня, а на її базі, на думку Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації, необхідно створити Перинатальний центр ІІ рівня. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький