На розвиток земельних фондів Хмельниччини спрямують понад 60 тис. грн

Бюджети Хмельниччини в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв отримали 63,100 тисяч гривень

Depo.
21 квітня 2017 22:24
ФОТО: depo.ua

З початку 2017 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Хмельницької області надійшло 63тисячі гривень, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію Держгеокадастру.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Хмельниччини сумарно акумульовані більше 16 млн грн. З них на рахунках обласної ради - 945тис. грн, міст обласного значення - 217 тис. грн, районних рад - 2,7 млн грн, сільських, селищних і міських рад - 12,2 млн гривень.

Найбільше коштів є у розпорядженні місцевих рад Городоцького (8,6 млн грн), Хмельницького (1,7 млн грн), Кам'янець-Подільського (1,3 млн грн) та Ярмолинецького (1,1 млн грн) районів Хмельницької області.

Фінансовий ресурс, який надійшов в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, запланували спрямувати у поточному році на розвиток земельних фондів Хмельницького регіону.

Раніше ми писали, що за адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету понад 600 тис. гривень

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері