ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії знайшли альтернативу Мертвому морю

Росіянам пропонують їхати за Урал і купатися в озері
Depo.
16 лютого 2016 13:26
ФОТО: depo.ua
На Росії знайшли альтернативу Мертвому морю
На Росії знайшли альтернативу Мертвому морю

На Росії голова Ради Федерацій Валентина Матвієнко, яка, доречі, є уродженкою Хмельниччини (місто Шепетівка), знайшла заміну "заморським" курортам для росіян, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Рамблер.

"В Заураллі є унікальні пам'ятки природи, що володіють цілющими властивостями. Один з них — озеро Ведмеже, аналог Мертвого моря. Про нього, на жаль, знають не всі. Потрібно дати йому, по‑перше, хорошу рекламу, а по‑друге, йому потрібна туристична інфраструктура. Сьогодні це предмет для інвестицій а інвестори, які бажають розвивати туризм, є", - заявила Матвієнко.

А що, по-суті, залишається "гордим" росіянам, яким уже заборонено навіть їздити відпочивати закордон? Тільки - задовольнитися своїми "невичерпними" ресурсами.

До слова, саме Валентина Матвієнко, що народилася в Шепетівці на Хмельниччині, дозволила Путіну ввести війська в Крим, за що і була удостоєна честі висіти на "стовпі ганьби" в центрі Шепетівки. Активісти Шепетівки, після знесення пам'ятника Леніну, перетворили постамент на "стовп ганьби", на якому розмістили фото Матвієнко, Путіна і ряду російських чинуш.

На Росії знайшли альтернативу Мертвомю морю - фото 1

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький