ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії у виправній колонії виявили цілий "гарем із засуджених"

Тортури в "гаремі" Єкатеринбурзької ВК-2 знімали на камеру
Depo.
19 лютого 2016 10:20
ФОТО: depo.ua
На Росії у виправній колонії виявили цілий "гарем із засуджених"
На Росії у виправній колонії виявили цілий "гарем із засуджених"

В мережі з'явилися шокуючі докази побиття і знущань над засудженими, які утримуються в Єкатеринбурзькій ВК-2, передає Depo.мельницький з посиланням на Портал 66.

Видання Портал.66 повідомляє, що в колонії існує цілий гарем з ув'язнених, який працює безпосередньо під контролем керівництва виправного закладу. Через це, навіть вийшовши на волю, засуджені бояться розповідати правду про те, що відбувається в ВК-2.

Вже не перший десяток років правозахисники намагаються довести, що в Єкатеринбурзькій виправній колонії №2 б'ють зеків. Проте далі гучних заяв справа не просувається. Слідчі не можуть знайти доказів. Їм протистоїть надійна система захисту інформації всередині колонії. Вона влаштована так, що, навіть звільнившись, не кожен екс-в'язень "двійки" зважиться розповісти світу про те, що там відбувається.

Отже, приїхавши в ВК-2, ув'язнений потрапляє в так званий загін-карантин. Саме там засуджені, які працюють на адміністрацію колонії, "активісти", пояснюють новоприбулим правила життя закладу. Якщо людина проявляє завзятість, його жорстоко б'ють, - стверджують деякі потерпілі. Жертві швидко ламають волю до опору, і він може легко опуститися на дно тюремній ієрархії.

"Активісти" б'ють засуджених не тільки за непокору, але і за відмову щомісяця виплачувати їм грошові кошти або писати явку з повинною.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький