UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На ринках та вокзалах Ізяслава провели дезинфекцію

Краян просять задля запобігання поширенню вірусних інфекцій дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями

На ринках та вокзалах Ізяслава провели д…

На Ізяславщині проводяться заходи щодо профілактики та запобіганню захворювань на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію COVID-19, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби РДА.

З метою профілактики вірусним захворюванням співробітниками Ізяславського районного управління ГУ Держпродспоживслужби України в області та Ізяславської державної лікарні ветеринарної медицини 16 березня провели заходи із дезінфекції місць масового скупчення людей, зокрема такі роботи було проведено на території Ізяславського ринку. Цього ж дня на території райцентру дезрозчином також було проведено обробку приміщень автостанції та залізничного вокзалу.

Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення районна державна адміністрація закликає громадян дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями.

Керівникам магазинів, ринків, вокзалів, інших установ та підприємств з великою скупченістю людей радять:

– Проводити протягом доби вологе прибирання та дезінфекцію приміщень. Дезінфекції підлягають: санітарно-побутові приміщення (не менше 2-х разів на добу і за потребою), кімнати прийому їжі, санітарно-технічне обладнання в туалетах, душових і кімнатах гігієни (не менше 2-х разів на добу і за потребою), меблі, ручки дверей в усіх приміщеннях і поруччя, інвентар для прибирання (після кожного прибирання) тощо.

– Створити запас дезінфікуючих засобів Дезінфекційні засоби, що використовуються для проведення дезінфекційних заходів мають відповідати чинному законодавству України. Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб" передбачає державну реєстрацію дезінфекційних засобів.

– Провести навчання з персоналом щодо використання дезінфікуючих засобів та додержання особистої гігієни.

– Створити умови для додержання особистої гігієни робітників підприємства (установи, організації, закладу) - забезпечити усі рукомийники милом, дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками. Забезпечити персонал антисептиками для обробки рук та засобами індивідуального захисту.

– Забезпечити медичний огляд робітників перед роботою. Не допускати до роботи осіб з ознаками ГРВІ.

– При наявності медичного пункту забезпечити необхідний запас засобів для профілактики ГРВІ та грипу, виробів медичного призначення, необхідними засобами та обладнанням (термометри, бактерицидні випромінювачі, дезінфекційні та антисептичні засоби).

– В туалетах створити відповідні умови для миття рук відвідувачів із забезпеченням мила, дезінфекційних та антисептичних засобів. Проводити регулярне прибирання та дезінфекцію приміщень туалетів.

– Проводити вологе прибирання та дезінфекцію транспорту.

– Забезпечити наявність інформації щодо профілактики захворювань на грип на інформаційних стендах підприємства та інформування відвідувачів через гучномовці.

Нагадаємо, у Кам'янці зменшують кількість транспорту, а таксисти надають свої послуги волонтерам безкоштовно. А Дунаївці – перше в області місто, що пішло на жорсткий карантин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"