На посаду гендиректора національно заповідника "Кам'янець" є три претендента

Вже 23 вересня у Мінкульті відбудеться перше засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора НІАЗ "Кам’янець"
Depo.
16 вересня 2016 15:46
ФОТО: depo.ua
На посаду гендиректора національно заповідника "Кам
На посаду гендиректора національно заповідника "Кам'янець" є три претендента

23 вересня в приміщенні Міністерства культури України відбудеться перше засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець", передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Мінкульту. 

Для участі у конкурсному доборі свої документи до Міністерства культури України подали 3 кандидати.

Усі троє - кам'янчани, один з них є діючим директором заповідника.

Віктор Годний (1986 р.н.) - економіст, менеджер з PR та реклами кам'янецького готельного комплексу "7 днів". У 2008 - 2012 рр. працював менеджером з реклами Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. У 2012-2013 рр. керував Туристично-інформаційним центром міста при заповіднику. 

Валентина Стельмах (1965 р.н.) - має дві освіти - педагогічну і юридичну. Працювала в органах місцевого самоврядування Кам'янець-Подільської міської ради - начальником служби у справах дітей, завідувача організаційно-аналітичного відділу, директора міського архіву тощо. Розробник стратегічної програми "Партнерство громад для поширення досвіду місцевого самоврядування міста Кам`янця - Подільського". Автор грантової програми Міністерства екології Республіки Латвія з проблем очищення водопостачання населених пунктів, впровадження альтернативних технологій теплопостачання. 

Василь Фенцур (1955 р.н.) - архітектор за освітою, з 1987 року - діючий директор заповідника. Член Національної спілки архітекторів України, дійсний член ICOMOS, Почесний працівник туризму, Почесний працівник будівництва і архітектури. 

Нагадаємо, документи від претендентів Мінкульт приймав до 11 вересня включно.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт