На "Порт Європа" хмельничан вчать польської безкоштовно

До групи "Спільне вивчення української і польської мов" записалося вже понад 300 осіб – поляків і українців
Depo.
16 травня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua
На "Порт Європа" хмельничан вчать польської безкоштовно
На "Порт Європа" хмельничан вчать польської безкоштовно

Польсько-український портал "Порт Європа" вирішив об’єднати поляків, які вивчають українську мову і українців, які вивчають польську та створити віртуальне місце, де одні і інші зможуть домовлятися про взаємну допомогу у вивченні польської і української мови, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на porteuropa.eu.

На "Порт Європа" функціонують безкоштовні е-курси польської мови для українців і української мови для поляків. На перший з них записалося вже понад 70 тисяч українців, тоді як українську мову вивчає з цього курсу понад 6 тисяч поляків.

Портал Goldenline, на якому функціонує група, створений перш за все з думкою про пошук або зміну роботи в Польщі та про професійне зростання і налагоджування нових знайомств з думкою про кар’єру або навчання, тому мовну групу створили саме нв цьому порталі. 

 На порталі потрібно називати своє справжнє ім’я і прізвище. Ця вимога дійсно важлива. Користувачі створюють також своє резюме і можуть написати, які мають очікування щодо пошуку нової праці. 

Реєстрація і користування порталом Goldenline – безкоштовні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький