Слідчі закрили кримінальне провадження у справі ексдиректора Хмельницького держархіву, який знущався над псом
Правоохоронці не виявили криміналу в діях Володимира Байдича, якого підозрювали у жорстокому поводженні з тваринами
- Хмельницький
-
26 січня 2021 10:34

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на Суспільне.
Як повідомив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сергій Комонюк, слідчі Красилівського відділу поліції закрили кримінальне провадження. порушене стосовно ексдиректора Державного архіву області Володимира Байдича за знущання над собакою.
За словами Комонюка, проведена у Харкові судмедекспертиза дала висновок про те, що виявлені у собаки на кличку Барсік тілесні ушкодження відносяться до середнього ступеня важкості з тривалим розладом здоров’я. Проте, від нанесених травм у собаки ознак ускладнення здоров’я не виявлено, а ознаки каліцтва відсутні.
Відтак у слідчих були законні підстави щодо закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 299 ККУ.
Нагадаємо, резонансу набув випадок, коли очільник обласного архіву познущався над собакою, прив'язавши її до автівки та протягнувши майже два кілометри. Нардеп Ківа звернувся до голови Нацполіції з вимогою покарати чиновника-шкуродера з Хмельниччини.
Допис про знущання над собакою з'явився в ФБ-спільноті захисників тварин Хмельниччини. Уже після опублікування світлини та відео, краяни впізнали у чоловікові директора Хмельницького обласного архіву і колишнього віцемера обласного центру Володимира Байдича.
Поліція Хмельниччини одразу ж відкрила кримінальне провадження стосовно чиновника, що жорстоко познущався над собакою, а активісти пообіцяли пікет під облуправлінням Нацполіції.
У лютому минулого року Байдича звільнено з посади директора архіву.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:53 На хабарі за встановлення групи інвалідності погорів лікар з Хмельниччини: Під час обшуку в нього знайшли мільйони готівкою ФОТО
- 20:17На Тернопільщині зіткнулися вантажівка й легковик: Четверо смертей (ФОТО) ФОТО
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка
- 11:08Майже пів сотні дронів збили сьогодні над Хмельниччиною, - ОВА
- 10:39 Цієї ночі Хмельниччина була в епіцентрі ворожих повітряних атак
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо