UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На підприємствах харчової та переробної промисловості Хмельниччини спостерігається ріст травматизму

В управління Держпраці проаналізували нещасні випадки на виробництві, що сталися у 2019 році в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері

На підприємствах харчової та переробної…

Відділ нагляду в АПК та СКС управління Держпраці в області проаналізовано нещасні випадки на виробництві, що сталися у 2019 році в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері, передає Depo.Хмельницький за інформацією сайту відомства.

Торік у суб’єктів господарювання агропромислового комплексу (сільське та рибне господарство, лісове господарство, харчова промисловість та переробка сільськогосподарських продуктів) зареєстровано 28 випадків загального виробничого травматизму, з них 3 смертельних.

Зростання кількості нещасних випадків із смертельними наслідками зареєстровано в харчовій галузі області: в 2019 році – 3 випадки, в 2018 – 1.

В сільському господарстві області минулоріч не зафіксованого жодного нещасного випадку. 

Ріст загального виробничого травматизму відбувся у харчовій промисловості та переробці сільськогосподарських продуктів - 11 випадків травмувань працівників.

У сільському господарстві відбулося зменшення загального виробничого травматизму на 9 випадків. Зокрема, травмувалось 14 працівників.

Обставини, за яких сталися нещасні випадки із смертельним наслідком з працівниками АПК:

- падіння з трапу під завантаження ящиків з маслом у стані алкогольного сп’яніння;  

- падіння з висоти під час монтажу даху;

- ДТП – водій, не обравши безпечної дистанції та не врахувавши дорожньої обстановки, допустив зіткнення з попутним автомобілем.

У суб’єктів господарювання соціально-культурної сфери та торгівлі торік зареєстровано 44 випадки виробничого травматизму, за 2018 рік – 46 випадків.  

Зростання кількості нещасних випадків зі смертельними наслідками  зареєстровано у суб’єктів господарювання торгівлі: в 2019 році – 2 випадки, в 2018 – 0. У галузі торгівлі відбулося зростання  виробничого травматизму на 4 випадки. Зокрема, травмовано 6 працівників. Обидва нещасні випадки із смертельними наслідками  у галузі торгівлі сталися під час ДТП.

Групових нещасних випадків з працівниками АПК та СКС впродовж минулого року не зареєстровано.

Нагадаємо, за підсумками 2018 року кількість нещасних випадків по області зменшилась на 12,5%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"