На ПАТ "Полонський гірничий комбінат" проведуть громадську експертизу

Таке спільне рішення напрацювали на громадській раді при ДФС Хмельниччини
На ПАТ "Полонський гірничий комбінат" проведуть громадську експертизу
На ПАТ "Полонський гірничий комбінат" проведуть громадську експертизу

З-поміж низки актуальних проблем регіону, намагалися розібрати й затяжний конфлікт на Полонщині, повідомляє Depo.Хмельницький.

На засіданні громадської ради при ДФС розглянули й ідею проведення громадської експертизи діяльності ПАТ "Полонський гірничий комбінат", яка передбачає поновлення виробничої діяльності цього суб‘єкта господарювання, погашення заборгованості перед бюджетом та упередження будь-якого вільного поводження з надрами, які, як відомо, належать народу.

"У нинішніх непростих умовах, коли економіка визначає статус області і держави, розгляд питань розвитку виробництва, бюджетної політики, інвестиційного процесу, захисту інтересів регіонального бізнесу є першочерговим для громадських інституцій економічного спрямування, які стали одним із факторів суспільного поступу й протидії корупції та заскорузлості. Лише разом ми реалізуємо намічені проекти і зробимо Україну кращою," – каже голова громадської ради при Головному управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Маєвський.

Багато йшлося й про легалізацію трудових відносин, перехід "сірих" швейних виробництв на прозорі умови роботи та в цілому діяльність бізнесу у правовому полі.

Зробили особливий акцент на роботі аудиторів ДФС щодо якісного відбору до перевірок лише ризикових суб’єктів господарювання та забезпеченні доказовості виявлених порушень в ході планових перевірок.

В облдержадміністрації вже кілька місяців намагаються врегулювати ситуацію на ПАТ "Полонський гірничий комбінат", але клубок так і не вдалося поки чиновника розплутати.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та