На ПАТ "Полонський гірничий комбінат" проведуть громадську експертизу

Таке спільне рішення напрацювали на громадській раді при ДФС Хмельниччини
Depo.
19 серпня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
На ПАТ "Полонський гірничий комбінат" проведуть громадську експертизу
На ПАТ "Полонський гірничий комбінат" проведуть громадську експертизу

З-поміж низки актуальних проблем регіону, намагалися розібрати й затяжний конфлікт на Полонщині, повідомляє Depo.Хмельницький.

На засіданні громадської ради при ДФС розглянули й ідею проведення громадської експертизи діяльності ПАТ "Полонський гірничий комбінат", яка передбачає поновлення виробничої діяльності цього суб‘єкта господарювання, погашення заборгованості перед бюджетом та упередження будь-якого вільного поводження з надрами, які, як відомо, належать народу.

"У нинішніх непростих умовах, коли економіка визначає статус області і держави, розгляд питань розвитку виробництва, бюджетної політики, інвестиційного процесу, захисту інтересів регіонального бізнесу є першочерговим для громадських інституцій економічного спрямування, які стали одним із факторів суспільного поступу й протидії корупції та заскорузлості. Лише разом ми реалізуємо намічені проекти і зробимо Україну кращою," – каже голова громадської ради при Головному управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Маєвський.

Багато йшлося й про легалізацію трудових відносин, перехід "сірих" швейних виробництв на прозорі умови роботи та в цілому діяльність бізнесу у правовому полі.

Зробили особливий акцент на роботі аудиторів ДФС щодо якісного відбору до перевірок лише ризикових суб’єктів господарювання та забезпеченні доказовості виявлених порушень в ході планових перевірок.

В облдержадміністрації вже кілька місяців намагаються врегулювати ситуацію на ПАТ "Полонський гірничий комбінат", але клубок так і не вдалося поки чиновника розплутати.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та