ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На п'ятнадцять шкіл менше буде працювати цьогоріч на Хмельниччині

Про це заявив директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА
Depo.
26 серпня 2015 08:31
ФОТО: depo.ua
На п
На п'ятнадцять шкіл менше буде працювати цьогоріч на Хмельниччині

На Хмельниччині в цьому навчальному році діятиме на 15 закладів менше, ніж у попередньому сезоні, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланнямна прес-службу хмельницької ОДА.

Директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля на засіданні колегії облдержадміністрації заявив, що проектна потужність сільських шкіл використовується на 52% при середній наповнюваності 10,25% школярів.

В деяких населених пунктах утримання одного учня вилазить "в мінус" для місцевих бюджетів. Зокрема, при передбачаних нормативах на утримання сільського учня у розмірі 14,9 тис. грн на рік (середньообласний показник - 14,8 тис. грн) у Волочиському районі витрачається 16,4 тис. грн, Городоцькому - 15,8 тис. грн, Білогірському - 15,6 тис. грн.

"Не приведення мережі навчальних закладів до їхньої фінансової забезпеченості призведе до зростання кількості шкіл з малою наповнюваністю, збільшення вартості утримання одного учня, що в кінцевому результаті не створить умов для якісної освіти", - резюмував головний освітянин області.

Загалом, з 1 вересня в 788 загальноосвітніх начальних закладах Хмельниччини навчатиметься 127 тис. учнів, що на 980 школярів менше порівняно з минулим роком.

Більше про реформування шкіл читайте на Depo.Хмельницький.