ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На околиці Шепетівки з'явилося львівське сміття

В мерії зтбрали комісію з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій

Depo.
20 червня 2017 10:38
ФОТО: depo.ua

У міській раді Шепетівки з приводу "появи родовищ львівського походження" зібрали комісію з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вів засідання спеціалістів міський голова Михайло Полодюк, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "День за днем".

"Ми зібралися у зв'язку із надзвичайними подіями, що відбулися минулого тижня з п'ятниці на суботу, - проголосив Михайло Полодюк. - На території, що належить громаді, за цей період було скинуто сміття. Після його обстеження, знайшли чеки, тому вдалося з'ясувати, що воно завезено з міста Львова. Оскільки сміття знаходиться у жахливому стані і розпочався процес гниття, то виникла реальна загроза: на цій території - високий рівень ґрунтових вод, ймовірна небезпека потрапляння туди нечистот зі сміття."

Кілька куп сміття "причаїлося" на віддаленій вулиці Гранітній у Шепетівці за невідомих обставин. Директор комунального підприємства ШРЕП Юрій Шайнога відразу повідомив у поліцію про цей випадок.

За словами начальника місцевої поліції Василя Шкіндюка, дві групи швидкого реагування затримали дві фури. Вони виявилися порожніми. Особу водіїв вдалося встановити, вони з Тернопільщини та Київщини. Обоє надають послуги у сфері перевезення. В межах зареєстрованих матеріалів проводиться перевірка.

Учасників засідання зацікавило, як водії з інших областей змогли викинути сміття у такому "глухому" місці, адже не всі й шепетівчани про нього знають.

"Їхні пояснення носять досить неправдивий характер, бо вони категорично заперечують факт ввезення сміття на територію Шепетівки," - продовжив головний полісмен міста.

На місце несанкціонованого викиду сміття виїжджали представники адміністративно-комунальної інспекції та склали акт.

Слово надали і власнику будівель, неподалік яких викинули сміття.

"До сьогоднішнього дня я цього не знав, - пояснив господар. - І хто зробив таке мені не відомо. Дозволу завезти будь-що туди я не давав."

Утилізувати підкинуте сміття на Шепетівський полігон навряд вдасться, бо ж він перевантажений ще з 2002 року. Як вихід керівник комунального підприємства Юрій Шайнога запропонував цей непотріб утилізувати через підприємство, що займається сортуванням і вже діє у Шепетівці.

У результаті комісія визначила термін - до 24 червня власник будівель на вулиці Гранітній має утилізувати сміття. Бо час іде, а сморід стрімкіше поширюється містом.

У міській раді з цього приводу повторно зберуться вже у понеділок, 26 червня.

Сміття активісти та журналісти місцевих ЗМІ оглянули та знайшли компрометуючий документ. Вочевидь це протокол засідання комісії департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури. У одному з пунктів цього документу йдеться: "Напрацювати та затвердити нову програму поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові на 2017–2022 роки в найближчі терміни".

Тож приблизно 5 фур сміття таки "прилаштували" львів'яни у Шепетівці, можливо вони вклалися у визначений термін.

А вчора, як ми повідомляли, прем'єр попросив мерів українських міст допомогти Львову з утилізацією відходів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері