ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На нездалий фонтан у центрі Хмельницького можуть "кинути" ще 600 тисяч гривень

Фонтан вагою понад тонну та вартістю 230 тисяч гривень, знов потребує ремонту
Depo.
10 вересня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua
На нездалий фонтан у центрі Хмельницького можуть "кинути" ще 600 тисяч гривень
На нездалий фонтан у центрі Хмельницького можуть "кинути" ще 600 тисяч гривень

Depo.Хмельницький уже розповідав про гранітний фонтан-кулю, який мав стати окрасою міста. Натомість став головним болем для посадовців, адже споруда знову потребує реконструкції та ремонту.

Фонтан встановили лише минулої осені, проте він більше не працює, ніж працює.

Встановлення гранітного фонтану уже обійшлося міському бюджету в 230 тисяч гривень.

Тепер у планах міської ради не лише відремонтувати непрацюючий фонтан-кулю, а й дещо видозмінити його.

Одна із запланованих змін - підсвітка. Посадовці вважають, що її встановлення придасть естетичності гранітній споруді, вага якої складає більше тони.

Виконувач обов'язків міського голови обурений якістю проведених робіт по встановленню фонтану. "Некоректно працюють фільтри, які постійно забиваються. Зроблене неправильне розведення труб. І це все через неправильний проект, який, як на мене, робили "кривими руками", - заявив Костянтин Чернилевський.

І додає, що більше ніяких фонтанів у Хмельницькому не дозволить споруджувати, поки не знайдуться майстри цієї справи, які робитимуть якісні фонтани.

Як не дивно, на реконструкцію 1000-кілограмової кулі гроші віднайшли. Комунальне підприємство по зеленому будівництву та благоустрою міста запропонувало використати 645 тисяч гривень, які були закладені на ремонт теплиць. Та для того, щоб їх освоїли, потрібна підтримка депутатів міськради. Проект відповідного рішення було погоджено на засіданні виконавчого комітету.

Про те, як розвиватиметься ситуація - читайте на khm.depo.ua