На мільйон гривень "брендового" товару вилучили в хмельницьких підприємців

Ділки виготовлений одяг реалізовували на місцевому базарі
Depo.
26 червня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua
На мільйон гривень "брендового" товару вилучили в хмельницьких підприємців
На мільйон гривень "брендового" товару вилучили в хмельницьких підприємців

У Хмельницькому поліцейські припинили роботу цеху з пошиття одягу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на департамент захисту економіки Нацполіції України.

Контрафактний одяг під виглядом продукції світових брендів реалізовували оптом на місцевих ринках. Вартість вилученого майна сягає мільйона гривень.

На мільйон гривень "брендового" товару вилучили в хмельницьких підприємців  - фото 1

У ході досудового розслідування оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Хмельницькій області встановили осіб, які організували підпільний цех з пошиття спортивного одягу. Крім того, поліцейські встановили місце його знаходження та місця збуту.

На мільйон гривень "брендового" товару вилучили в хмельницьких підприємців  - фото 2

"Двоє приватних підприємців організували діяльність підпільного цеху. Кілька десятків працівників займались пошиттям спортивного одягу відомих світових брендів. Окрім цього, вони налагодили розгалужену оптову мережу збуту, - повідомляють в поліції. - Виготовлений контрафактний одяг реалізовували населенню на місцевих ринках."

Під час проведення санкціонованих обшуків у підпільному швейному цеху, за місцем проживання організаторів незаконної діяльності та у торгових точках поліцейські вилучили майже півтори тисячі одиниць одягу з логотипами відомих світових брендів. Також вилучено 27 одиниць швейного обладнання та сировина для виготовлення одягу. Вартість вилученого майна сягає мільйона гривень.

На мільйон гривень "брендового" товару вилучили в хмельницьких підприємців  - фото 3

Слідчим управління ГУНП в Хмельницькій області відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.229 - незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару ККУ.

Організаторам незаконного бізнесу загрожує покарання у вигляді штрафу від 170 тисяч до 255 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

На мільйон гривень "брендового" товару вилучили в хмельницьких підприємців  - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький