ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Красилівщині розпочав роботу військово-патріотичний клуб "Житниця Поділля"

Патріотичну молодь виховують на Хмельниччині
Depo.
9 вересня 2015 15:45
ФОТО: depo.ua
На Красилівщині розпочав роботу військово-патріотичний клуб "Житниця Поділля"
На Красилівщині розпочав роботу військово-патріотичний клуб "Житниця Поділля"

Урочисто, з численними гостями, вправляннями у стрільбі, складанням-розкладанням автомата, частуванням армійською кашею, патріотичними промовами і піснями відкрився військово-патріотичний клуб "Житниця Поділля" на Красилівщині.

На Красилівщині розпочав роботу військово-патріотичний клуб "Житниця Поділля" - фото 1

Про це із посиланням на прес-службу Красилівської РДА передає Depo.Хмельницький.

Перед початком урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих земляків, що брали участь у подіях на майдані та в АТО.

Після вшанування пам'яті загиблих очільниця РДА вручила подяки засновнику та меценату військово-патріотичного клубу "Житниця Поділля", директору однойменного господарства Володимиру Турчинцю, викладачу клубу Валерію Лобову, військовим, котрі приїхали із зони АТО у відпустку і на лікування, Олександру Галюку та Івану Дрозду.

На Красилівщині розпочав роботу військово-патріотичний клуб "Житниця Поділля" - фото 2

"Я сам вихованець військово-патріотичного клубу "Резерв", - пригадує учасник АТО Іван Дрозд. - Для мене усі наставники завжди були авторитетами. На прикладі їхньої відваги та мужності ми виховувалися. Тому й вибір іти захищати Україну я зробив свідомо".

Мета цього клубу має бути одна - виховання патріотизму та любові до Батьківщини, вважає Іван Дрозд. Адже, наголошує, мир, спокій і благополуччя України залежить лише від самих українців.

На Красилівщині розпочав роботу військово-патріотичний клуб "Житниця Поділля" - фото 3

Від імені бійців героїчної 28 окремої механізованої бригади військовий подарував клубу "Житниця Поділля" 8-місний автомобіль "Хюндай" - трофей, здобутий у бою.

Заняття у військово-патріотичному клубі будуть як теоретичні, так і практичні, вправляння у військовій справі, екскурсії, сприяння волонтерській діяльності. Викладачі, котрі працюватимуть з дітьми на громадських засадах, усі мають військовий досвід та відповідну освіту.

У планах - запросити до співпраці викладача, котрий би взяв на себе військово-музичний напрямок роботи клубу.

Більше про патріотичне виховання молоді - на khm.depo.ua