На Красилівщині продали "заборонені" землі

Старокостянтинівська прокуратура виявила порушення законодавства при розпорядженні землями водного фонду на території однієї з сільрад
Depo.
5 серпня 2016 12:04
ФОТО: depo.ua
На Красилівщині продали "заборонені" землі
На Красилівщині продали "заборонені" землі

Старокостянтинівська місцева прокуратура у межах представницьких повноважень виявила порушення законодавства при розпорядженні землями водного фонду на території однієї з сільрад Красилівського району, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельниччини.

За словами заступника керівника місцевої прокуратури Ярослава Лісового, йдеться про рішення сільради від 2015 року, якими затверджено проекти землеустрою щодо відведення двом громадянам земельних ділянок загальною площею більше двух гектарів для ведення особистого селянського господарства.

Пізніше громадяни приватизували цю землю.

Зазначені рішення прийняті всупереч Водного та Земельного кодексів, оскільки вказані земельні ділянки розташовані в прибережній захисній смузі струмка.

А землі такої категорії заборонено надавати у приватну власність.

"Прокуратура у суді вимагатиме визнання незаконними та скасування вищевказаних рішень сільської ради, а також визнання недійсними свідоцтв про право власності на спірні земельні ділянки, загальна вартість яких на сьогодні становить більше 800 тис. гривень", - йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та