На Хмельниччині у виші готуватимуть поліцейських-кінологів

Кафедра гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Нацполіції запрацює в ПДАТУ уже з нового навчального року

ГУНП в області в рамках  реалізації Програми розвитку кінологічної служби Національної поліції України підписало Меморандум про співробітництво з Подільським державним аграрно-технічним університетом. Підписання документу стало завершальним етапом створення єдиної в Україні кафедри для спеціальної підготовки поліцейських-кінологів, передає Depo.Хмельницький

Кафедра гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Нацполіції запрацює в університеті уже з нового навчального року. Її викладацький склад представлений відомими в Україні професорами ветеринарної медицини, такими як Тетяна Супрович та Кирило Чумаков.

До речі, професор Чумаков навесні цього року разом з працівниками кінологічного центру поліції Хмельницької області здійснив волонтерську поїздку на Схід, де провів низку оглядів та операцій поліцейським службовим собакам, які разом з кінологами несуть службу у зоні АТО.

"Велика честь бути причетним до такої важливої події і підписувати документ, яким позитивно вплине не лише на роботу поліції Хмельниччини, а й на діяльність кінологічних служб по всій Україні," - каже начальник ГУНП Василь Віконський.

Вступити на кафедру зможуть, усі, хто бажає пов‘язати своє майбутнє з роботою у поліції, а саме – у кінологічній службі. Але, в першу чергу, планується дати можливість діючим поліцейським-кінологам, які уже працюють з службовими собаками і яким для більш ефективної роботи не вистачає професійних знань у сфері ветеринарії, дати можливість підвищити свою кваліфікацію.

Нагадаємо, у виші створили спеціальний навчальний курс, на якому здобуватимуть спеціальну ветеринарну освіту кінологи з правоохоронних структур.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький