UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині суд став на бік учителя, яку принизила мати учениці

На Полонщині суд захистив честь і гідність сільської вчительки

Хмельницький апеляційний суд став на бік вчительки, котру образила та принизила мати ученці, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби суду.

Згідно із протоколом про адміністративне правопорушення, 7 червня 2019 року в методкабінеті сільського НВК мати учениці нецензурно облаяла педагога, скинула зі столу її зошити й книги. Такими діями, на думку поліцейських, вона вчинила адмінправопорушення, передбачене статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення – "Дрібне хуліганство". Полонський суд провадження у справі закрив за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Вчителька оскаржила постанову до Хмельницького апеляційного суду. Вона пояснила, що суд першої інстанції неповно з’ясував обставини справи, тому помилково зробив висновок щодо невинуватості жінки, яка при інших вчителях грубо принизила її честь і гідність, облаяла, намагалася вдарити парасолькою,  і про те, що методичний кабінет - не громадське місце.

"Враховуючи, що місцем вчинення адміністративного правопорушення був методичний кабінет начального закладу, який є доступним для необмеженої кількості осіб, зокрема, й учнів, присутність у ньому інших вчителів, апеляційний суд уважає, що за таких обставин поведінку матері учениці, яка полягала у нецензурній лайці на підвищених тонах на адресу потерпілої, намагання нанести удари, розкидання книг та зошитів слід розцінювати саме як хуліганські дії", – констатує апеляційний суд.

Відтак, суд вирішив накласти на дебоширку адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 85 грн.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook