UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині статус безробітного мають три тисячі молодих людей

Відповідно до Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років

На Хмельниччині статус безробітного мают…

У січні-липні 2019 року статус безробітного у Хмельницькій обласній службі зайнятості мали 8 тисяч осіб з числа молоді віком до 35 років, повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі відомства.

На обліку в службі зайнятості на початок серпня перебувало 2,9 тис. безробітних осіб даної категорії. 

За  сприяння  служби зайнятості у січні-липні 2019 року знайшли роботу 4,9 тис. молодих громадян, зокрема 50% з них працевлаштовано оперативно до набуття статусу безробітного. Для максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці проходили професійне навчання 911 осіб.

За сім місяців 691 молода особа працювала на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою професійного самовизначення, підвищення якості та конкурентоспроможності національних кадрів, збалансування ринку праці та ринку освітніх послуг, профілактики безробіття, державна служба зайнятості надає профорієнтаційні послуги. Ними у звітному періоді  було охоплено 7,6 тис. осіб у віці до 35 років та 26,3 тис. осіб, які навчаються в навчальних закладах різних типів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"