На Хмельниччині розпочалася акція "Офіційне працевлаштування – забезпечене майбутнє"
Листівками та напутніми словами посадовці вмовляють громадян відмовлятись від заробітної плати "в конверті"
- Хмельницький
-
5 січня 2020 15:28

Інспекторами праці Управління Держпраці у Хмельницькій області розпочато довготривалу акцію "Офіційне працевлаштування – забезпечене майбутнє", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу управління.
Заплановано цілу низку заходів з інформування роботодавців про відповідальність, передбачену у разі використання незадекларованої праці, і нагадування найманим працівникам, що легальне працевлаштування – це гарантія захисту їх трудових прав.
З метою поінформувати громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування, працівники управління з листівками та напутніми словами відвідують торговельні точки, заклади сфери обслуговування та громадського харчування Хмельниччини.
Інспектори праці закликали їх відповідально ставитися до свого майбутнього, пояснюючи, що через отримання заробітної плати "в конверті" працівник не лише втрачає державні соціальні гарантії сьогодні, а й позбавляє себе гідної пенсії в старості.
Учасники акції вручали громадянам пам’ятки про основні права працівника та переваги оформлених трудових відносин.
Нагадаємо, що у листопаді майже 4 млн грн штрафів отримали роботодавці Хмельниччини за трудових нелегалів.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка
- 11:08Майже пів сотні дронів збили сьогодні над Хмельниччиною, - ОВА
- 10:39 Цієї ночі Хмельниччина була в епіцентрі ворожих повітряних атак
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР