UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині росте кількість інфекційно хворих

Ріст захворюваності в області відбувся за рахунок 11 адміністративних територій

На Хмельниччині росте кількість інфекцій…

В період з 08 по 14 квітня поточного року в лікувально-профілактичні заклади області з підозрою на інфекційну патологію звернулись 492 особи проти 465 на попередньому тижні, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією фахівців ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України".

Ріст інфекційної захворюваності в області відбувся за рахунок 11 адміністративних територій, а саме: Білогірського, Городоцького, Дунаєвецького, Красилівського, Летичівського, Новоушицького, Полонського, Славутського, Старокостянтинівського районів, м.Кам’янець-Подільського та м.Хмельницького, де показники захворюваності підвищились в порівнянні з попереднім тижнем в 1,1-2,9 рази.

У Віньковецькому, Волочиському, Деражнянському, Ізяславському, Кам’янець-Подільському, Старосинявському, Шепетівському, Ярмолинецькому районах та м.Нетішин рівень інфекційної захворюваності навпаки знизився в 1,2-4 рази.

А в Теофіпольському, Хмельницькому та Чемеровецькому показники захворюваності залишились на попередньому рівні.

Найбільш високі рівні були в Старокостянтинівському районі - 79,8 на 100 тисяч населення, Красилівському - 75,6 та Летичівському – 71,7 районах.

Зростання інфекційної захворюваності відбулось за рахунок дитячого населення. Питома вага дітей до 17 років серед усіх захворілих становить 63,6%.

Найбільш високі рівні захворюваності серед дитячого населення спостерігались в Старокостянтинівському районі, Летичіському, Красилівському, Білогірському районах та м.Хмельницькому, де інтенсивний показник перевищував середній по області відповідно в 2,8-1,6 рази.

Захворюваність дорослого населення знизилась на 4,3%. Найвищі показники були в Ярмолинецькому, Красилівському та Городоцькому районах - вище за обласний в 2-1,6 рази. Захворюваність на крапельні інфекції, в порівнянні з попереднім тижнем, зросла з 229 до 290 випадків; кишкові - знизилась з 153 до 131 випадків.

Фахівці відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України розслідували 428 випадків інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 131, крапельних – 290. З метою встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань обстежено 30 осіб з числа контактних, в тому числі 12 декретованих. У вогнищах, під час епідеміологічного розслідування, активно виявлено 4 хворих. В 110 вогнищах проведена заключна дезінфекція, в тому числі на 7 об’єктах. Проведена профілактична дезінфекція 22 криниць громадського користування.

Нагадаємо, цього місяця із симптомами отруєння до інфекційної лікарні спочатку потрапили одразу 11 дітлахів. Наступного дня кількість дітей із симптомами кишкової інфекції зросла більш як удвічі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme